Start

Ostatnio dodane dokumenty

Latest

The latest news from the Joomla! TeamPrzypominamy! Uwaga na oszustów!! PDF Drukuj Email
piątek, 08 maja 2020 16:21

 

Szanowni Państwo!

Do Państwowej Inspekcji Sanitarnej docierają informacje nt. przebierańców na terenie województwa kujawsko-pomorskiego podających się za pracowników Inspekcji Sanitarnej, ratowników medycznych bądź pracowników firm dezynfekcyjnych, którzy dokonują rzekomych rutynowych kontroli temperatury lub dezynfekcji mieszkania w związku z pandemią choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez koronawirusa SARS-CoV-2.

Więcej…
 
Nagroda im. Haliny Krahelskiej PDF Drukuj Email
czwartek, 07 maja 2020 08:51

Informacja o uruchomieniu tegorocznej edycji Nagrody im. Haliny Krahelskiej

Główny Inspektor Pracy uprzejmie informuje o uruchomieniu tegorocznej edycji Nagrody im. Haliny Krahelskiej. Celem nagrody jest wyróżnianie i promowanie osiągnięć w zakresie ochrony pracy i zdrowia w środowisku pracy.

Nagroda przyznawana jest przez Głównego Inspektora Pracy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie: nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, prewencji zagrożeń zawodowych, wynalazczości, projektowania bezpiecznych technik i technologii, a także popularyzacji ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i prawa pracy (Zarządzenie Głównego Inspektora Pracy oraz wzór wniosku dostępne są w zakładce Konkursy PIP).

W trosce o bezpieczeństwo pracy pracowników oraz ze względu na przedłużający się stan zagrożenia epidemicznego w Polsce, dokumentację  – zgodną ze wzorem zamieszczonym na stronie internetowej - należy składać do 30 czerwca br.
wyłącznie drogą elektroniczną na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W sprawach związanych z Nagrodą im. Haliny Krahelskiej wszelkie zapytania należy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej na stronie GIP

https://www.pip.gov.pl/pl/konkursy/konkursy-karty/73195,konkursy-pip.html

 
Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego - aktualizacja PDF Drukuj Email
wtorek, 05 maja 2020 10:35

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

 
Odbiory budowlane zgodnie z art. 56 Prawa Budowlanego PDF Drukuj Email
niedziela, 03 maja 2020 12:19

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Toruniu informuje, że w postępowaniach dotyczących zajmowania stanowisk w sprawie zgodności wykonania obiektu budowlanego z projektem budowlanym, o których mowa w art. 56 ust. 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane i w związku z „ustawą COVID-19” wraz z wnioskiem należy przedłożyć:

 

Więcej…
 
Pomoc osobom w kwarantannie PDF Drukuj Email
środa, 08 kwietnia 2020 13:05

 

Więcej... >>>

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 21
Copyright © 2020 PSSE Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.